Zakończenie I etapu konkursów na członków rad nadzorczych mediów publicznych

13.11.2013
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji po dokonaniu formalnej oceny zgłoszeń kandydatur do rad nadzorczych spółek publicznej radiofonii i telewizji, podczas posiedzenia 12 listopada 2013 r. postanowiła, że w II etapie postępowania konkursowego będą rozpatrywane następujące kandydatury zgłoszone do:
Logo KRRiT
Rady Nadzorczej Telewizji Polskiej:
  • Robert Banasiak, zgłoszony przez Politechnikę Wrocławską;
  • Marzena Barańska, zgłoszona przez Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu;
  • Jarosław Chałas, zgłoszony przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora;
  • Tomasz Dąbrowski, zgłoszony przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Piotr Dmochowski-Lipski, zgłoszony przez Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie;
  • Stanisław Dziedzic, zgłoszony przez Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie;
  • Anna Głaszczka, zgłoszona przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Piotr Jagiełło, zgłoszony przez Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach;
  • Andrzej Janicki, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach;
  • Ewa Jaska, zgłoszona przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie;
  • Robert Jastrzębski, zgłoszony przez Uniwersytet Warszawski;
  • Stanisław Jekiełek, zgłoszony przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie;
  • Roman Korzewicz, zgłoszony przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora;
  • Tadeusz Stanisław Kowalski, zgłoszony przez Uniwersytet Warszawski;
  • Maciej Lach, zgłoszony przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Ryszard Lindner, zgłoszony przez Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych;
  • Juliusz Maliszewski, zgłoszony przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora;
  • Barbara Misterska-Dragan, zgłoszona przez Akademię Leona Koźmińskiego;
  • Henryk Mruk, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu;
  • Krzysztof Nakonieczny, zgłoszony przez Uniwersytet M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie;
  • Alojzy Nowak, zgłoszony przez Akademię Leona Koźmińskiego;
  • Beata Ochmańska, zgłoszona przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Leszek Rowicki, zgłoszony przez Uniwersytet Warszawski;
  • Rafał Skąpski, zgłoszony przez Uniwersytet Muzyczny F. Chopina;
  • Dominik Skoczek, zgłoszony przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Ludwik Sobolewski, zgłoszony przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie;
  • Oskar Tułodziecki, zgłoszony przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Grzegorz Tylec, zgłoszony przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II;
  • Marzenna Wojciechowska, zgłoszona przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Magdalena Wołek, zgłoszona przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Stanisław Wójcik, zgłoszony przez Politechnikę Częstochowską;
  • Aleksander Zamlewski, zgłoszony przez Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu;
  • Dariusz Zawiślak, zgłoszony przez Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.
 
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o nierozpatrywaniu z powodów formalnych następujących kandydatur zgłoszonych do Rady Nadzorczej Telewizji Polskiej.:
 
  • Paweł Korzyński, zgłoszony przez Akademię Leona Koźmińskiego. Zgłoszenie kandydata wpłynęło po terminie określonym w ogłoszeniach o konkursie tj. po dniu 30 października 2013 r. (zgłoszenie wpłynęło do KRRiT 4 listopada 2013 r.).
  • Roman Kraiński, zgłoszony przez Akademię Marynarki Wojennej. Zgłoszenie kandydata wpłynęło po terminie określonym w ogłoszeniach o konkursie tj. po dniu 30 października 2013 r. (zgłoszenie wpłynęło do KRRiT 4 listopada 2013 r.).
  • Tomasz Posadzki, zgłoszony przez Uniwersytet Gdański. Zgłoszenie kandydata wpłynęło po terminie określonym w ogłoszeniach o konkursie tj. po dniu 30 października 2013 r. (zgłoszenie wpłynęło do KRRiT 31 października 2013 r.).
  • Jarosław Lewandowski – brak uchwały organu kolegialnego uczelni akademickiej w sprawie zgłoszenia kandydata. Pan Jarosław Lewandowski powiadomiony o konieczności usunięcia braku wycofał się z udziału w konkursie do Rady Nadzorczej spółki Telewizja Polska S.A.
 
Rady Nadzorczej Polskiego Radia:
  • Janusz Adamowski, zgłoszony przez Uniwersytet Warszawski;
  • Artur Andrysiak, zgłoszony przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora;
  • Robert Banasiak, zgłoszony przez Politechnikę Wrocławską;
  • Marcin Baron, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach;
  • Jarosław Chałas, zgłoszony przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora;
  • Krzysztof Czeszejko-Sochacki, zgłoszony przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora;
  • Krzysztof Czyżewski, zgłoszony przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Marek Gaszyński, zgłoszony przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Piotr Jagiełło, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach;
  • Jarosław Lewandowski, zgłoszony przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Wiesław Musiał, zgłoszony przez Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie;
  • Krzysztof Nakonieczny, zgłoszony przez Uniwersytet M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie;
  • Agnieszka Odorowicz, zgłoszona przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Marek Pawlak, zgłoszony przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II;
  • Jędrzej Skrzypczak, zgłoszony przez Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu;
  • Albert Stawiszyński, zgłoszony przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Bogdan Szlachta, zgłoszony przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie;
  • Robert Tomanek, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach;
  • Marzenna Wojciechowska, zgłoszona przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Stanisław Wójcik, zgłoszony przez Politechnikę Częstochowską;
  • Jan Wypych, zgłoszony przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora;
  • Beata Zabuska, zgłoszona przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera;
  • Łukasz Żelechowski, zgłoszony przez Uniwersytet Warszawski.


Rady Nadzorczej Radia Białystok:

  • Robert Ciborowski, zgłoszony przez Uniwersytet w Białymstoku;
  • Piotr Fiedorczyk, zgłoszony przez Uniwersytet w Białymstoku;
  • Jerzy Muszyński, zgłoszony przez Politechnikę Białostocką;
  • Maria Niedźwiecka, zgłoszona przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

 
Rady Nadzorczej Radia Pomorza i Kujaw:

  • Roman Bäcker, zgłoszony przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu;
  • Sylwester Bejger, zgłoszony przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu;
  • Lech Jaworski, zgłoszony przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy;
  • Jolanta Kuligowska-Roszak, zgłoszona przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy;
  • Jan Montowski, zgłoszony przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy;
  • Mieczysław Naparty, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.
 
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o nierozpatrywaniu z powodów formalnych następującej kandydatury zgłoszonej do Rady Nadzorczej Radia Pomorza i Kujaw:
  • Tomasz Pałaszewski, zgłoszony przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu. Zgłoszenie kandydata zostało dokonane przez szkołę wyższą, która nie znajduje się w Wykazie jednostek organizacyjnych uprawnionych do nadawania stopni, czyli nie posiada statusu uczelni akademickiej.
 
Rady Nadzorczej Radia Gdańsk:
  • Krzysztof Andruszkiewicz, zgłoszony przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku;
  • Piotr Dominiak, zgłoszony przez Politechnikę Gdańską;
  • Zbigniew Jasiewicz, zgłoszony przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku;
  • Tomasz Krankowski, zgłoszony przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku;
  • Jan Kreft, zgłoszony przez Akademię Pomorską w Słupsku i Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku;
  • Marek Lubowicki, zgłoszony przez Politechnikę Gdańską;
  • Donat Paliszewski, zgłoszony przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku;
  • Andrzej Różański, zgłoszony przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku;
  • Dorota Sobieniecka-Kańska, zgłoszona przez Akademię Morską w Gdynii;
  • Paweł Trawicki, zgłoszony przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku;
  • Andrzej Trojanowski, zgłoszony przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.
 
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o nierozpatrywaniu z powodów formalnych następującej kandydatury zgłoszonej do Rady Nadzorczej Radia Gdańsk:
  • Rafał Depczyński, zgłoszony przez Akademię Marynarki Wojennej. Zgłoszenie kandydata wpłynęło po terminie określonym w ogłoszeniach o konkursie tj. po dniu 30 października 2013 (zgłoszenie wpłynęło do KRRiT 4 listopada 2013 r.).
 
Rady Nadzorczej Radia Katowice:
  • Ryszard Barcik, zgłoszony przez Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej;
  • Rafał Blicharz, zgłoszony przez Uniwersytet Śląski w Katowicach;
  • Mirosław Czerwiński, zgłoszony przez Uniwersytet Śląski w Katowicach;
  • Stanisław Gmitruk, zgłoszony przez Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie;
  • Jerzy Gołuchowski, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach;
  • Andrzej Janicki, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach;
  • Bogdan Marcinkowski, zgłoszony przez Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach;
  • Wiesław Rola, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach;
  • Robert Tomanek, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.


Rady Nadzorczej Radia Kielce:

  • Ryszard Czarny, zgłoszony przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach;
  • Paweł Gągorowski, zgłoszony przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach;
  • Wojciech Kurdziel, zgłoszony przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach;
  • Łukasz Mucha, zgłoszony przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach;
  • Roman Ostrowski, zgłoszony przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach;
  • Janusz Przetacznik, zgłoszony przez Politechnikę Świętokrzyską;
  • Jan Waluszewski, zgłoszony przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach;
  • Krzysztof, Zaremba zgłoszony przez Politechnikę Świętokrzyską;
  • Jerzy Zięba, zgłoszony przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach;
  • Wojciech Zwierzchowski, zgłoszony przez Politechnikę Świętokrzyską.
 
Rady Nadzorczej Radia Koszalin:
  • Monika Kaczmarek-Śliwińska, zgłoszona przez Politechnikę Koszalińską;
  • Jan Kania, zgłoszony przez Politechnikę Koszalińską;
  • Jacek Piętniewicz, zgłoszony przez Uniwersytet Szczeciński;
  • Marek Pysz, zgłoszony przez Akademię Pomorską w Słupsku;
  • Roman Radziwonowicz, zgłoszony przez Akademię Pomorską w Słupsku;
  • Ryszard Ratajski, zgłoszony przez Politechnikę Koszalińską;
  • Tadeusz Sznajderski, zgłoszony przez Uniwersytet Gdański.
 
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o nierozpatrywaniu z powodów formalnych następujących kandydatur zgłoszonych do Rady Nadzorczej Radia Koszalin:
  • Janusz Kawa, zgłoszony przez Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku. Zgłoszenie kandydata zostało dokonane przez szkołę wyższą, która nie znajduje się w Wykazie jednostek organizacyjnych uprawnionych do nadawania stopni, czyli nie posiada statusu uczelni akademickiej.
  • Joanna Sienkiewicz, zgłoszona przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. Zgłoszenie kandydata zostało dokonane przez szkołę wyższą, której siedziba nie znajduje się w regionie działania danej rozgłośni.
 
Rady Nadzorczej Radia Kraków:
  • Piotr Buła, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie;
  • Edward Chudziński, zgłoszony przez Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie;
  • Stanisław Dziedzic, zgłoszony przez Akademię Muzyczną w Krakowie;
  • Krzysztof Gurba, zgłoszony przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie;
  • Iwona Karasek-Wojciechowicz, zgłoszona przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie;
  • Zbigniew Krzysztyniak, zgłoszony przez Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie;
  • Renata Lisowska, zgłoszona przez Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego;
  • Stanisław Młyński, zgłoszony przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie;
  • Włodzimierz Okrajek, zgłoszony przez Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie;
  • Urszula Podraza, zgłoszona przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie;
  • Roman Warchoł, zgłoszony przez Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie;
  • Piotr Wasilewski, zgłoszony przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie;
  • Monika Wawer, zgłoszona przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.
 
Rady Nadzorczej Radia Lublin:
  • Lech Bartkow, zgłoszony przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie;
  • Krzysztof Karman, zgłoszony przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie;
  • Maria Król, zgłoszona przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie;
  • Antoni Pieniążek, zgłoszony przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie;
  • Marcin Szewczak, zgłoszony przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II;
  • Bogusław Wróblewski, zgłoszony przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
 
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wezwała w trybie §7 pkt. 2 rozporządzenia KRRiT do usunięcia braku formalnego w postaci złożenia uchwały organu kolegialnego uczelni akademickiej w sprawie zgłoszenia kandydata na członka rady nadzorczej, która spełniałaby wymogi określone w §3 ust. 1 rozporządzenia KRRiT:
  • Artur Trubalski, zgłoszony przez Wyższą Szkołę Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie. Zgłoszenie kandydata zostało dokonane przez szkołę wyższą, która nie znajduje się w Wykazie jednostek organizacyjnych uprawnionych do nadawania stopni, czyli nie posiada statusu uczelni akademickiej. Termin uzupełnienia braku mija 14 listopada 2013 roku.
 
Rady Nadzorczej Radia Łódź:
  • Jan Jeżak, zgłoszony przez Uniwersytet Łódzki;
  • Krzysztof Jędrzejczak, zgłoszony przez Uniwersytet Łódzki;
  • Józef Kobos zgłoszony przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi;
  • Grzegorz Łajs, zgłoszony przez Społeczną Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi;
  • Andrzej Szablewski, zgłoszony przez Politechnikę Łódzką i Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.
 
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o nierozpatrywaniu z powodów formalnych następującej kandydatury zgłoszonej do Rady Nadzorczej Radia Łódź:
  • Wiesław Gołębiewski, zgłoszony przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zgłoszenie kandydata zostało dokonane przez szkołę wyższą, której siedziba nie znajduje się w regionie działania danej rozgłośni.
 
Rady Nadzorczej Radia Olsztyn:
  • Władysław Bogdanowski, zgłoszony przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie;
  • Czesław Hołdyński, zgłoszony przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie;
  • Krzysztof Krukowski, zgłoszony przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie;
  • Bogumił Osiński, zgłoszony przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie;
  • Sylwia Stachowska, zgłoszona przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie;
  • Zbigniew Szczypiński, zgłoszony przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.
 
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o nierozpatrywaniu z powodów formalnych następującej kandydatury zgłoszonej do Rady Nadzorczej Radia Olsztyn:
  • Beata Ochmańska, zgłoszona przez Olsztyńską Szkołę Wyższą im. Józefa Rusieckiego. Zgłoszenie kandydata zostało dokonane przez szkołę wyższą, która nie znajduje się w Wykazie jednostek organizacyjnych uprawnionych do nadawania stopni, czyli nie posiada statusu uczelni akademickiej.
 
Rady Nadzorczej Radia Opole:
  • Dušan Bogdanov, zgłoszony przez Uniwersytet Opolski;
  • Adam Drosik, zgłoszony przez Uniwersytet Opolski;
  • Joachim Foltys, zgłoszony przez Politechnikę Opolską;
  • Bogusław Nierenberg, zgłoszony przez Uniwersytet Opolski;
  • Mateusz Pszczyński, zgłoszony przez Uniwersytet Opolski;
  • Lech Rubisz zgłoszony przez Uniwersytet Opolski;
  • Waldemar Skomudek, zgłoszony przez Politechnikę Opolską.
 
Rady Nadzorczej Radia Merkury w Poznaniu:
  • Piotr Frydryszek, zgłoszony przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu;
  • Jerzy Handschke, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu;
  • Tadeusz Władysław Kowalski, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu;
  • Piotr Michalak, zgłoszony przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu;
  • Tomasz Naganowski, zgłoszony przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu;
  • Krzysztof Paluszyński, zgłoszony przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu;
  • Jędrzej Skrzypczak, zgłoszony przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu;
  • Maciej Sobkowski, zgłoszony przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu;
  • Aleksander Zamlewski, zgłoszony przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
 
Rady Nadzorczej Radia Rzeszów:
  • Bożena Domino, zgłoszona przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Przemyślu;
  • Elżbieta Dynia, zgłoszona przez Uniwersytet Rzeszowski;
  • Stanisław Gędek, zgłoszony przez Politechnikę Rzeszowską;
  • Bogusław Lasota, zgłoszony przez Uniwersytet Rzeszowski;
  • Lech Lichołai, zgłoszony przez Politechnikę Rzeszowską;
  • Janina Kut, zgłoszona przez Uniwersytet Rzeszowski;
  • Jerzy Oleszkowicz, zgłoszony przez Uniwersytet Rzeszowski;
  • Joanna Wiażewicz, zgłoszona przez Politechnikę Rzeszowską.

Rady Nadzorczej Radia Szczecin:
  • Kinga Flaga-Gieruszyńska, zgłoszona przez Uniwersytet Szczeciński;
  • Marek Kunasz, zgłoszony przez Uniwersytet Szczeciński;
  • Antoni Mickiewicz, zgłoszony przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie;
  • Bartłomiej Toszek, zgłoszony przez Uniwersytet Szczeciński.
 
Rady Nadzorczej Radia dla Ciebie w Warszawie:
  • Karol Bielski, zgłoszony przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora;
  • Wojciech Borowik, zgłoszony przez Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie;
  • Radosław Chodziński, zgłoszony przez Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie;
  • Tomasz Dąbrowski, zgłoszony przez zgłoszony przez Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie;
  • Piotr Dmochowski-Lipski, zgłoszony przez Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie;
  • Marek Gaszyński, zgłoszony przez zgłoszony przez Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie;
  • Piotr Jagiełło, zgłoszony przez Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach;
  • Tomasz Jagodziński, zgłoszony przez Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie;
  • Grzegorz Kołtuniak, zgłoszony przez Uniwersytet Warszawski;
  • Barbara Kwiatkowska-Przybyła, zgłoszona przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora;
  • Aleksander Maziarz, zgłoszony przez Akademię Leona Koźmińskiego;
  • Cezary Piekarczyk, zgłoszony przez Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie;
  • Edward Przychodaj, zgłoszony przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora;
  • Maciej Ramus, zgłoszony przez Uniwersytet Warszawski;
  • Bolesław Samoliński, zgłoszony przez Warszawski Uniwersytet Medyczny;
  • Albert Stawiszyński, zgłoszony przez Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie;
  • Małgorzata Zakrzewska, zgłoszona przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
 
Rady Nadzorczej Radia Wrocław:
  • Robert Banasiak, zgłoszony przez Politechnikę Wrocławską;
  • Rafał Biernat, zgłoszony przez Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu;
  • Edward Bratek, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu;
  • Wiesław, Gałązka zgłoszony przez Dolnośląską Szkołę Wyższą;
  • Maria Gmerek-Maciuk, zgłoszona przez Uniwersytet Wrocławski,
  • Katarzyna Kuźniar-Żyłka, zgłoszona przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu;
  • Zdzisław Paliga, zgłoszony przez Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu;
  • Mirosław Szymanowski, zgłoszony przez Politechnikę Wrocławską.
 
Rady Nadzorczej Radia Zachód w Zielonej Górze:
  • Adam Agacki, zgłoszony przez Uniwersytet Zielonogórski;
  • Jan Andrykiewicz, zgłoszony przez Uniwersytet Zielonogórski;
  • Jarosław Dziewa, zgłoszony przez Uniwersytet Zielonogórski;
  • Dariusz Dzięgielewski, zgłoszony przez Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu, z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim;
  • Tadeusz Krupa, zgłoszony przez Uniwersytet Zielonogórski;
  • Mirosław Rataj, zgłoszony przez Uniwersytet Zielonogórski;
  • Sebastian Saniuk, zgłoszony przez Uniwersytet Zielonogórski;
  • Roman Sapeńko, zgłoszony przez Uniwersytet Zielonogórski;
  • Roman Stryjski, zgłoszony przez Uniwersytet Zielonogórski;
  • Krzysztof Szymański, zgłoszony przez Uniwersytet Zielonogórski;
  • Bogdan Ślusarz, zgłoszony przez Uniwersytet Zielonogórski;
  • Agnieszka Wala, zgłoszona przez Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu, z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim;
  • Waldemar Woźniak, zgłoszony przez Uniwersytet Zielonogórski.

Materiały powiązane

Konkurs na czlonkow rad nadzorczych mediow publicznych

Konkurs na czlonkow rad i zarzadow mediow publicznych 2010-2011

Newsletter

Konkurs na czlonkow rad i zarzadow mediow publicznych

Powrót na górę strony
Adres Biura
Adres biura KRRiT
Siedziba i Biuro KRRiT Wydział Abonamentu RTV

Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9

01-015 Warszawa

NIP: 521 27 99 708

REGON: 010182401

tel. 22 597 31 01
fax. 22 597 31 80

 

ul. Sobieskiego 101
00-763 Warszawa

Numer infolinii: 22 597 31 01

X Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie